Головна сторінка Контакти Новини Мапа сайту Форум
Інформаційна база
Про об’єднання Діяльність Туберкульоз TБ/ВІЛ Корисна інформація Державні закупівлі Дякуємо

Кафедра фтизіатрії та пульмонології ЗМАПО

Клінічною базою кафедри зараз є Запорізький обласний протитуберкульозний диспансер (3 терапевтичні відділення на 140 ліжок та відділення анестизіології і інтенсивної терапії), 9-а лікарня м. Запоріжжя (пульмонологічне відділення на 50 ліжок) та протитуберкульозний диспансер №2 м. Запоріжжя (диспансерне відділення та денний стаціонар). На головній базі кафедра має 3 учбові кімнати, аудіторію на 35 місць, кабінет завідувача, ординаторську, лабораторію.

Крім того, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з туберкульозу в Запорізькій області, як і в цілому в Україні, зростанням захворюваності і смертності від нього, новими підходами в лікуванні і спостереженні за хворими на туберкульоз, та з метою підвищення професійної майстерності фахівців протитуберкульозної служби та обізнаності спеціалістів закладів загальної лікувальної мережі щодо питань реалізації протитуберкульозних заходів, з 01.01.2008р. був створений Навчальний центр з підвищення професійної освіти з туберкульозу фахівців протитуберкульозної служби та закладів загальної лікувальної мережі Запорізької області.

Викладацький склад кафедри:
Просвєтов Ю.В. — завідувач кафедрою, доцент, кандидат медичних наук;
Овчаренко В.Т. — доцент, кандидат медичних наук;
Басов П.В. — доцент, кандидат медичних наук;
Ахтирський О.І. — доцент, кандидат медичних наук, генеральний директор Запорізького обласного ТМО “Фтизіатрія”
Скороходова Н.О. – асистент, кандидат медичних наук
Гусарова А.Ю. – асистент, кандидат медичних наук.

За останні 5 років співробітниками кафедри надруковано більш ніж 120 наукових робіт у різних виданнях України, запропоновано 15 методичних рекомендацій, видано 9 підручників та посібників з фтизіатрії та пульмонології.

Історія кафедри фтизіатрії та пульмонології ЗМАПО

План проведення циклів удосконалення лікарів на 2009 рік