Головна сторінка Контакти Новини Мапа сайту Форум
Інформаційна база
Про об’єднання Діяльність Туберкульоз TБ/ВІЛ Корисна інформація Державні закупівлі Дякуємо

Дякуємо ТОВ «Метро Cash & Carry Ukraine» в м. Запоріжжі (директор Чатченко В.М.) за благодійну допомогу у вигляді телевізора та DVD — плеєра для боксованої палати для дітей потребуючих ізоляції дитячого відділення Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру присвячену Дню захисту дітей.

До цього свята у рамках Програми «Зупинимо дитячий туберкульоз» Запорізька
міська молодіжна громадська організація «Слов´янська Гвардія» подарувала дітям солодкі подарунки : торт та фрукти.
Також Запорізьким обласним театром Юного глядача (директор Скляренко В.М.) була показана театралізована вистава.

З 20.03.2009 року почала діяти нова програма «Зупинимо дитячий туберкульоз», яку буде реалізовано  Запорізькою міською молодіжною громадською організацією «Слов’янська Гвардія». Метою Програми є поліпшення епідемічної ситуації серед дитячого населення шляхом зниження показників захворюваності дитячого населення на туберкульоз, запобігання розвитку хіміорезистентного туберкульозу, підвищення ефективності лікування.

Для досягнення визначеної цієї Програмою мети заплановано забезпечити:

патріотичне виховання дітей дитячого відділення Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру (далі-ЗОПТКД): організація лекцій, екскурсій, вечорів, розповсюдження листівок тощо;

участь та допомога в організації свят для дітей дитячого відділення ЗОПТКД;

організація благодійних акцій під гаслом «Зупинимо дитячий туберкульоз» та збору коштів для придбання поліпшення матеріально-технічного становища дитячого відділення ЗОПТКД;

формування у дітей хворих на туберкульоз прихильності до лікування на стаціонарному  етапі;

підвищення рівня обізнаності  дітей з питань туберкульозу;

допомога у забезпеченні дітей канцелярськими предметами та учбовими посібниками для навчання;

надання соціальних послуг дітям- сиротам хворим на туберкульоз із залученням громадськості;

впровадження системи моніторингу та аналізу результатів Програми.

Так в межах Програми до Пасхальних свят 20.04.09 для дітей дитячого відділення ЗОПТКД було передано засобів особистої гігієни та миючих засобів на загальну суму більше 2,0 тис.грн. Також дітям передані подарунки до свята. Вже надруковані листівки для збору благодійних внесків.

Дякуємо!

ЧП «Деминов С.В.» подарувало для легенево-хірургічного відділенняЗапорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру «Стерилізатор повітряний ГП-40»вартістю 5,0 тис.грн. для стерилізації хірургічного інвентарю.

ЧП «Медтехцентр» надало благодійну допомогу у Благодійний фонд «Біла ромашка» у розмірі 500 грн.

ЧП «Профи-Стиль» м.Київ передало «Сухо-жарову шафу ШС-80-01 СПУ» вартістю 5,2 тис.грн. для бактеріологічного відділу Клініко-діагностичної лабораторії Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру. За допомогою якої проводиться стерилізація лабораторного посуду.

ЧП «Александров Д.Г.» подарувало Клініко-діагностичній лабораторії Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру «Систему для визначення рівня глюкози в крові» вартістю 610,0 грн та тести на 605,0 грн.