Головна сторінка Контакти Новини Мапа сайту Форум
Інформаційна база
Про об’єднання Діяльність Туберкульоз TБ/ВІЛ Корисна інформація Державні закупівлі Дякуємо

28.03.2017р.

Згідно міжвідомчого наказу Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації, Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», Обласної організації Товариства Червоного Хреста України від 24.02.2017 № 171/0171/13/03 «Щодо підготовки та проведення місячника боротьби з туберкульозом в Запорізькій області», 28 березня 2017 року працівниками КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР та представниками обласного Товариства Червоного Хреста України проведена спільна акція «Хортиця – легені Запорізького краю», під час проведення якої в Національному заповіднику «Хортиця» було висаджено 150 дерев (черемха, клен австралійський), кущі сапфори та 40 кг жолудів.


Ця акція проводиться щорічно, починаючи з 2009 року. На раніше засаджених територіях заповідника вже зеленіють діброви, що в свою чергу покращує екологію міста Запоріжжя та відновлює природну красу о. Хортиця.
Акція пройшла з ентузіазмом, під музичний акомпанемент народного баяніста.
Працівники диспансеру призивають всіх мешканців міст Запоріжжя приєднатися до цієї акції та внести свій внесок у відновлення нашого Національного заповідника «Хортиця».